|
Mimo że większość(no dobra wszyscy) z was nie lubi Jaliensa to podał dobry przykład jak powinno się zatrudniać trenera, bierze się pod uwagę, jego filozofię gry z filozofią przedstawioną przez graczy, ogólnie dobiera się jak najlepszego trenera pod skład, wszędzie tak jest, u nas oczywiście zatrudniamy byle jakiego szkoleniowca(tzn. tak naprawdę, kto jest najbardziej popularny w tym czasie w Polsce), rozumiem że Cupiał nie ma czasu się tym zajmować od tego jest dyrektor, a nim jest chyba Bednarz, ale jaki on jest wiadomo
|