Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 18.09.2012, 13:55
Na lechia.gda ktoś przypomniał niedawno wypowiedziane słowa Dawida:
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie"
WIELKI KIBIC, WIELKI CZŁOWIEK!
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 18.09.2012 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując