Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 18.09.2012, 13:04
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Zapewniam cię że mając 2-3 kreatywnych pomocników, 1 porządnego napadziora oraz "drewnianego" * Cezarego "tylko" czyszczącego pole przed obrońcami wygrywalibyśmy ligę w cuglach.
Ale nie mamy ani napastnika, ani dwóch - trzech kreatywnych pomocników.

Wilk to zwykły przecinak, w obecnej sytuacji pogłębia tylko dziurę w środku pola. Mamy jednego dobrego środkowego pomocnika, reszta odpowiedzialności za grę ofensywną i obronną musi się rozkładać po równo na pozostałych piłkarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując