Grantar napisał(a):

|
Zapewniam cię że mając 2-3 kreatywnych pomocników, 1 porządnego napadziora oraz "drewnianego" * Cezarego "tylko" czyszczącego pole przed obrońcami wygrywalibyśmy ligę w cuglach.
|
Ale nie mamy ani napastnika, ani dwóch - trzech kreatywnych pomocników.
Wilk to zwykły przecinak, w obecnej sytuacji pogłębia tylko dziurę w środku pola. Mamy jednego dobrego środkowego pomocnika, reszta odpowiedzialności za grę ofensywną i obronną musi się rozkładać po równo na pozostałych piłkarzy.