Vinci napisał(a):

|
Sądzę, ze sportowo i finansowo szczytem naszych marzeń będą miejsca 5-8. Wierzę, że nie dojdzie w klubie to kataklizmu, który spowoduje, ze do ostatniej kolejki będziemy walczyć o utrzymanie w lidze. Tego typu rozwiązania są zawsze niepewne. Starsi kibice pamiętają już takie przypadki w historii ligi czy nawet Wisły...
|
Tak pamniętam szczególnie sezon 1997-98 ostatni początek roku przed przyjściem Telefoniki
Po 4 meczach mieliśmy 7 punktów na koncie zdobytych na:
Legii Warszawa (wóczas wicemistrz Polski) remis u siebie po bramce straconej w ostatnich minutach (akurat wówczas byłem na tym meczu)
ŁKS ŁÓDŹ (w tamtym sezonie zdobył MP) na wyjeździe wygrana !!!!
KSZO Ostrowiec Św.
Wówczas w WIśle grali wóczas Pasionek, Owca, Kazimierski, Adamczyk czy Sydorenko. Po wejściu TF z piłkarzy Wisły zostali Pater, Kulawik, B. Zając, a poza Wisłą grali na poziomie I-ligowym Paweł Nowak, Surma czy od biedy jacek Matyja.....