Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2568
Stary 18.09.2012, 13:02
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Sądzę, ze sportowo i finansowo szczytem naszych marzeń będą miejsca 5-8. Wierzę, że nie dojdzie w klubie to kataklizmu, który spowoduje, ze do ostatniej kolejki będziemy walczyć o utrzymanie w lidze. Tego typu rozwiązania są zawsze niepewne. Starsi kibice pamiętają już takie przypadki w historii ligi czy nawet Wisły...
Tak pamniętam szczególnie sezon 1997-98 ostatni początek roku przed przyjściem Telefoniki

Po 4 meczach mieliśmy 7 punktów na koncie zdobytych na:
Legii Warszawa (wóczas wicemistrz Polski) remis u siebie po bramce straconej w ostatnich minutach (akurat wówczas byłem na tym meczu)
ŁKS ŁÓDŹ (w tamtym sezonie zdobył MP) na wyjeździe wygrana !!!!
KSZO Ostrowiec Św.
Wówczas w WIśle grali wóczas Pasionek, Owca, Kazimierski, Adamczyk czy Sydorenko. Po wejściu TF z piłkarzy Wisły zostali Pater, Kulawik, B. Zając, a poza Wisłą grali na poziomie I-ligowym Paweł Nowak, Surma czy od biedy jacek Matyja.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując