Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19202
Stary 18.09.2012, 12:56
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to dla ciebie jest normalne, to składam gratulacje.
O ile zrozumiałbym wykresy firmy, która w taki przekłamany sposób próbowałaby udowodnić, że sprzedaje więcej towarów niż konkurencja, to nie rozumiem "podobno bezstronnego medium", które wskazuje na kogo głosowaliby Polacy w wyborach. A sorry zapomniałem o wypowiedzi Miszczaka - TVN to przecież medium dla wyborców PO a oni muszą wiedzieć jak wielka jest róznica ich ulubieńców nad pozostałymi.....

Jeżeli dla ciebie "przekłamywanie wykresów" jest normalne, to nie dziwię się, że jesteś wyborcą PO, tam przecież rządzi Pinokio.....
Widzę, że u prawnika z marketingiem było na bakier. Cóż nie każda uczelnia naucza potrzebnych w życiu umiejętności. Pracownik Nokii, Apple, albo kumpela, która siedzi w dziale PR BMW w Monachium wyśmialiby takie moralizatorskie wypociny. To jest życie, a nie bajka. Kto ma media, ten ma władzę - Murdoch.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.09.2012 o godz. 12:59.