Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3967
Stary 18.09.2012, 12:49
Kamyck1906 napisał(a):Wyświetl post
Przychodzą:
Kupujemy braci Mak z Bełchatowa i Gajosa z Jagi.

i teraz mój skład:
Pareiko/Miśkiewicz - Jovanovic, Czekaj*, Głowacki, Żemło/Ślęczka** - Szewczyk, Wilk, Chrapek, Mak - Gajos, Boguski.

W obwodzie są jeszcze Burliga (może też zagrac na skrzydle), Bunoza, młodzi Buras i Uryga oraz Kamiński, Karłowicz i drugi Mak.

* - prawie każdy domagał się Czekaja w I składzie zamiast Jaliensa, a teraz sporo osób twierdzi, że jest słaby. Chłopak talent na pewno ma, tylko brak doświadczenia doprowadza do jego częstych błędów.
** - młode chłopaki zauważone przez Probierza. Może i wziął ich tylko, żeby zapchac kadrę, ale na pewno ograni nie zagraliby gorzej od Frederiksena.
Błagam Was przestańcie pisać o Czekaju w pierwszym składzie. On jest dramatyczny!!! Bunoza jest 1000 razy lepszy. Popatrzcie ile piłek odbiera, jak walczy. Jedyny, po Głowackim obrońca środkowy Wisły, który potrafi wyprowadzić piłkę. Transfer braci Mak to science fiction, bo Bełchatów zaraz krzyknie pół miliona euro
Odpowiedz cytując