Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7832
Stary 18.09.2012, 12:43
Przecież Czarek nadaje się tylko do odbierania. Robi to na dobrym poziomie z niezłą skutecznością, dodać do tego jego determinację, ambicję i agresywność i jest to naprawdę niezły przecinak. Czarek jest jednak póki co dalej naszym zawodnikiem i to nie temat dla niego, dlatego proponuję zakończyć wątek.
Odpowiedz cytując