|
Przecież Czarek nadaje się tylko do odbierania. Robi to na dobrym poziomie z niezłą skutecznością, dodać do tego jego determinację, ambicję i agresywność i jest to naprawdę niezły przecinak. Czarek jest jednak póki co dalej naszym zawodnikiem i to nie temat dla niego, dlatego proponuję zakończyć wątek.
|