Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3966
Stary 18.09.2012, 11:59
Kamyck1906 napisał(a):Wyświetl post

teraz mój skład:
Pareiko/Miśkiewicz - Jovanovic, Czekaj*, Głowacki, Żemło/Ślęczka** - Szewczyk, Wilk, Chrapek, Mak - Gajos, Boguski.

Z Wiślackim pozdrowieniem!

Ładny skład żeby sie spierdzielić z ligi.
Odpowiedz cytując