Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.09.2012, 11:43
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Tabela Ekstraklasy za okres 2010-09-27 - 2011-05-16:
1. Wisła Kraków 20 42 13 3 4 33-17 | 2,10 1,65-0,85
2. Śląsk Wrocław 20 39 10-9-1 31-16 | 1,95 1,55-0,80

W dalszym ciągu nie widzę tutaj odstawienia na kilka długości. Tym bardziej jeżeli porównamy potencjał tych drużyn. Ponadto w mojej ocenie kluczowe jest to drugie porównanie, które obejmuje większy okres czasu.

Lenczyk przynajmniej taki autobus umie ustawić. Czyżbyś zapomniał w jakim stylu odpadliśmy z APOELem?

Na marginesie h2h Maaskant - Lenczyk:

Wisła - Śląsk 0-0
Śląsk - Wisła 2-0

Wisła prowadzona przez Holendra nie była w stanie nawet strzelić bramki.
Stary akurat byłem na tym meczu i w przerwie mimo stanu 1:0 dla Śląska kibice Śląska przewidywali, że jak Wisła dalej będzie tak cisnąć to jakieś 2-3 bramki wciścnie. Niestety nie duało sie a Gikiewicz z kontry strzelił na 2:0. Wisła w tym meczu grała, a Śląsk robił to co zwykle - bronił się całą drużyną i kontrował. Taki system gry został obnażony już w europejskich pucharach.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując