dynek.pl napisał(a):

Czy aby czasem i tak nie płaciliśmy Maaskantowi do konca kontraktu ?
A poza tym skąd mamy wiedzieć w jakim stanie są finanse w Wisle ?
jeśli nawet to czyja to wina ? na pewno nie kibiców
|
Miałem właśnie napisać.
Może pasowałoby kibiców traktować jakoś poważnie bo od lat są wizytówką tego klubu.
Przed sezonem zwołać konferencje przeczytać oświadczenie, jak wygląda sytuacja w klubie finansowo i sportowo. Nie chodzi mi tu o konkretne liczby ale odważne słowa.
"Wisła znajduje się w zapaści finansowej. Za cel obieramy walkę o środek tabeli, jesteśmy zmuszeni sprzedać kilku czołowych piłkarzy. Kibiców prosimy o wsparcie w trudnych chwilach" cos w ten deseń.
Na pewno spotkało by się to z lepsza reakcją niż obiecywanie gruszek na wierzbie co roku.