dynek.pl napisał(a):

|
Jesli Probierzowi dawac czas to co najwyzej do kolejnej przerwy reprezentacyjnej - gramy w tym czasie cztery mecze w tym wazne i trudne jak z Warta w pucharze Polski czy z Legia na Lazienkowskiej. To bedzie idealna weryfikacja choc skoro przez pol roku druzyna Probierza nic nie pokazala to raczej te najblizsze spotkania to bedzie tylko formalnosc.
|
Jeśli Legia jakoś drastycznie nie spuści z tonu to rozjadą nas na Łazienkowskiej do przerwy.
Nie zajmowałem stanowiska wobec Maaskanta. Teraz żałuję, że został zwolniony.
Przynajmniej wiedział co chce grać. To samo Kaziu Moskal. Widac było jakiś pomysł. A teraz mamy....