Gdyby Maaskant i cała ekipa pozostała przy tych kontraktach następny sezon przyszłoby nam chyba zaczynać w A-klasie. A my bylibyśmy świadkami jednego z bardziej spektakularnych bankructw... no chyba, że udałoby się sfinalizować fuzję z Niecieczą
Patrząc po wpisach mam wrażenie, że niektórzy nie widzą, w jak opłakanym stanie są finanse w Wiśle...