Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2553
Stary 18.09.2012, 09:36
Gdyby Maaskant i cała ekipa pozostała przy tych kontraktach następny sezon przyszłoby nam chyba zaczynać w A-klasie. A my bylibyśmy świadkami jednego z bardziej spektakularnych bankructw... no chyba, że udałoby się sfinalizować fuzję z Niecieczą

Patrząc po wpisach mam wrażenie, że niektórzy nie widzą, w jak opłakanym stanie są finanse w Wiśle...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując