http://tsw.com.pl/news/Maaskant-vs-P...-Jaliensa-2244
dobry początek do dyskusji. moim zdaniem Probierza należało zwolnić przed przerwą na reprezentacje. Wisła dawno nie grała tak beznadziejnie, Oni w ogóle nie stwarzają sytuacji. Pozostaje pytanie czy dać jeszcze szansę Probierzowi (nie chcę tego), o czym mówi Jaliens czy zwolnić go (płacąc mu za rozwiązanie kontraktu) i zatrudnić nowego trenera, który tak na prawdę nic nie gwarantuje.
Zgadzam się z opinią z linka, że Maaskant został zwolniony, pomimo tego, że jego drużyna stwarzała jakiekolwiek sytuacje, czego teraz kompletnie brak. Zagraliśmy tak naprawdę dobre 15 min z Bełchatowem i tyle..