Grantar napisał(a):

|
(pomijam że raczej za czapkę gruszek nie zgodziłby się tu pracować).
|
Jesli kogoś nie stac na coś więcej niż czapka gruszek to może niech się zastanowi czy chce prowadzić klub piłkarski czy szkółkę dla juniorów.
Ja cały czas wierzę, że
w Cupiale biznesmenie zwycięży Cupiał-kibic