emj10 napisał(a):

|
Tylko w TVN? To chyba nie byłeś na żadnej konferencji, albo prezentacji międzynarodowej marki. Normalną sprawą jest, że dokonuje się pewnych przekłamań w wysokościach słupków na wykresach.
|
Niezłe porównanie:
- prezentacji międzynarodowej marki, gdzie robi się takie czary mary w celach marketingowych, w celu wykazania wyższość swojego produktu
z
- ogólnopolską stacją informacyjną która podobno jest obiektywna, ponoć żadnej partii nie reklamuje i promuje oraz przestrzega prawa, zgodnie z którym dziennikarz jest zobowiązany do "rzetelnego informowania".
Chyba że sam przyznasz, że TVN24 wobec pewnych partii zachowuje się już jak wobec marki którą należy jak lepiej zaprezentować, a dziennikarze bawią się w marketingowców rządzącej partii.
Pablo84 napisał(a):

|
Niektórym może to zburzyć tezy
|
Mnie najbardziej bawi sposób w jaki kala się Giertych opisując swój epizod z PiSem. Brzmi to jak samokrytyka za najlepszych czasów PRL-u, PiS to samo zło, a facet już się martwi co będzie za 3 lata gdy PiS znów będzie walczył o rzadzenie
" Przyznał, że zrobił wiele błędów w polityce: za ostro się wypowiadał,
dał się wciągnąć w atmosferę PiS-owskiego poszukiwania wszędzie zła, przekrętów.
Chciałby, żeby powstała partia na prawo od Platformy, ale - jak stwierdził -
nie radykalno-fanatyczna jak PiS.
Martwi się tym, co będzie za trzy lata, gdy nadejdzie czas wyborów."
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"