Towarzysz Generał napisał(a):

|
Jest to okres kiedy Lenczyk prowadził Śląsk i Maaskant Wisłę. Jak widać drużyna prowadzona przez Lenczyka zdobywała zdecydowanie więcej punktów (0,2 na mecz!). Ponadto ta niby defensywna drużyna strzelała aż o 0,38 gola na mecz więcej niż Wisła! Przypuszczalnie gdyby Lenczyk objął zespół w ciut lepszej sytuacji (przypominam: przedostatnie miejsce i 4 pkt po 7 spotkaniach) to nasi bracia cieszyliby się z mistrzostwa.
|
Już kiedyś o tym pisałem:
W meczu z Cracovią zdobylismy mistrzostwo, a potem... odpuściliśmy wyniki. A Śląsk wtedy zdobywał punkty i strzelał bramki.
Czy możesz zrobić taką samą tabelę do dnia zapewnienia mistrzostwa przez Wisłę?
Owszem pamiętam, że w tamtym sezonie przegraliśmy ze Sląskiem, ale cała mysl trenerska Lenczyka skończyła się wtedy na ustawieniu autobusu w polu karnym i przeprowadzeniu dwóch kontr.
Jak taka taktyka sie kończy w Europie dowiedzieliśmy się w tegorocznych eliminacjach do LM