Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7830
Stary 18.09.2012, 06:21
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Mimo, że taki drewniany i do niczego, Wilk zaliczył dwie asysty (z Liteksem i Skonto) i bramkę w ostatniej przygodzie Wisły z europejskimi pucharami. W sumie to wole takiego drewnianego technicznie piłkarza, bez atutów w ofensywie (jak Wilk strzela z dystansu, to z góry zakładam, że nie trafi w bramkę i w 99% się nie mylę) aczkolwiek walczącego od 1 do 90 minuty i notującego sporo odbiorów, niż argentyńskiego "artystę" który najwyraźniej marnuje się jako piłkarz bo byłby świetnym aktorem w argentyńskich telenowelach. Nie lubię piłkarzy głupich, a Gervasio nie bójmy się tego powiedzieć miał coś z głową. Tak samo jak jeden z piłkarzy których cenisz Iliev, super technika użytkowa, a zagubiony jak dziecko we mgle , jak dostaje piłkę w okolicach 16 to będzie pędził do bramki i liczył, że go ktoś sfauluje, jakby bał się strzelać. Ja dalej podtrzymuje swoje zdanie , że mamy 8-9 pozycji słabiej obsadzonych niż nasz defensywny pomocnik.
Pod warunkiem, że ten defensywny pomocnik ma za zadanie tylko i wyłącznie odbierać.
Odpowiedz cytując