Kibic_z_Częstochowy napisał(a):

|
BTW. Miłośnicy Maaskanta niech zobaczą wyniki osiągane przez Groningen... Nie dawno przegrali z Viteese 3:0, chociaż grali z przewagą jednego zawodnika, prawie cały mecz.
|
Groningen zajęło w poprzednim sezonie 14 miejsce. W 10 meczach dało sobie strzelić 3 albo więcej bramek (maksymalnie 6). Wynik z Vitesse nie jest niczym nadzwyczajnym, tym bardziej, że zespół z Arnhem jest obecnie 2 w Eredivisie. Cóż więc to za sensacja?
FraMat napisał(a):

|
Inaczej mówiąc: umiejętności Maaskanta nie wystarczają, zeby dominować w lidze holenderskiej, ale w polskiej, odstawiał magików, wuefistów i bajkopisarzy o kilka długości.
|
Umiejętności nie mają tu nic do rzeczy. W normalnych ligach liczą się budżety, a Groningen to słabiak, pod każdym względem. Zapomniałeś już chyba, że każdy z każdym może wygrać tylko w Polsce

.