Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 17.09.2012, 23:19
FraMat - zgadzam się w całości z genezą problemów w Wiśle. Niepotrzebnie zwalniano Maaskanta. Powinni byli poczekać z tym do przerwy zimowej i na trzeźwo ocenić sytuację. Albo najlepiej dać mu szansę do końca sezonu. To on najlepiej znał sytuację i wiedział na co poszczególnych piłkarzy stać.

Jednak w chwili obecnej mamy Probierza. Nie zgadzam się z tym, by można go było oceniać za pracę w Wiśle pod koniec zeszłego sezonu. Sam zresztą oceniasz, że za spadek morale odpowiedzialny jest Bednarz. Dajmy mu czas - niech trenuje. Teraz to on najlepiej wie, co można zrobić z tym zespołem. Pozwólmy mu się "odbić". Moim zdaniem to polecieć powinien Bednarz, bo to on odpowiada za klasę sportową piłkarzy sprowadzonych przed sezonem. A Probierz? Z takim zespołem, jak zajmie wyżej niż 7.-8. miejsce, dla mnie będzie cudotwórcą.
Odpowiedz cytując