Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kbsucha
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
19192
17.09.2012, 22:04
orzeu
napisał(a):
Bylo?
http://www.wykop.pl/ramka/1266721/po...m-podreczniku/
Polska juz nie istnieje. Tego panstwa nie ma.
http://nick.salon24.pl/448322,polski...omment_6605019
orzeu
napisał(a):
Rzadza nami ....y, nieroby i zdrajcy.
Z tym akurat trudno się nie zgodzić.
kbsucha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kbsucha
Znajdź inne posty napisane przez kbsucha