Mario Nh napisał(a):

Jednoznacznie zasugerował swoją ocenę na temat pracy Probierza w Wiśle w lidze + Przytuła?
Nie ma stylu, nie ma chęci.
Trzeba było dać popracować Kaziowi...
|
Oj trzeba było, tym bardziej że wtedy drużyna przeważała w posiadaniu piłki i brakowało tylko czasu żeby zacząć wygrywać.