Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
JZw
Junior Member
Od: 09.2012
Offline
#
2532
17.09.2012, 21:33
Mi też podoba się wersja trenera zza granicy. Maaskant nie był zły, przynajmniej sprawy bardziej trzymały się kupy niz teraz
Jan Żarski o Wiśle na Twitterze
JZw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JZw
Odwiedź stronę domową użytkownika JZw!
Znajdź inne posty napisane przez JZw