Dramatyczny ten twój post i raczej odpowiedzi nie widać ....
Mam wrażenie że boss też nie wie !!!!
Wariant I BOSS WYCHODZI
- niepewny bo nie wiadomo kto wejdzie ale .... Wisła to marka więc duże prawdopodobieństwa że nie "byle kto" = nowe otwarcie, nowa kasa ...
Wariant II WISŁA ZACZYNA GRAĆ
najlepszy ale ...coraz mnie prawdopodobny :-(
Wariant III BOSS JESZCZE RAZ WYKŁADA KASĘ NA ZACHODNICH PROFI
science fiction
Wariant IV NERWOWY CHAOS
zwalniamy trenera, nowy zanim ogarnia sprawę przegrywa 5 na 7 meczy ... następny i wtedy ..wariant I