Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3961
Stary 17.09.2012, 21:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Kiedy i kogo zatrudnić ale to się wiąże z głębszym pytaniem
jaki jest pomysł na Wisłę.
Czym Wisła ma być.
I co dalej
..... co teraz
Dramatyczny ten twój post i raczej odpowiedzi nie widać ....
Mam wrażenie że boss też nie wie !!!!

Wariant I BOSS WYCHODZI
- niepewny bo nie wiadomo kto wejdzie ale .... Wisła to marka więc duże prawdopodobieństwa że nie "byle kto" = nowe otwarcie, nowa kasa ...

Wariant II WISŁA ZACZYNA GRAĆ
najlepszy ale ...coraz mnie prawdopodobny :-(

Wariant III BOSS JESZCZE RAZ WYKŁADA KASĘ NA ZACHODNICH PROFI
science fiction

Wariant IV NERWOWY CHAOS
zwalniamy trenera, nowy zanim ogarnia sprawę przegrywa 5 na 7 meczy ... następny i wtedy ..wariant I
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.09.2012 o godz. 06:39.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując