Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19190
Stary 17.09.2012, 20:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tylko w TVN? To chyba nie byłeś na żadnej konferencji, albo prezentacji międzynarodowej marki. Normalną sprawą jest, że dokonuje się pewnych przekłamań w wysokościach słupków na wykresach.
A TVN to jakaś tuba propagandowa PO ? Bo oni są ponoć obiektywni. Skoro w tak banalnej do rozszyfrowania sytuacji potrafią się tak szmacić to co myśleć o całokształcie? Na podstawie tego slajdu można głośno krzyczeć TVN manipuluje lemingami. Ciężko już znaleźć pożądanych respondentów to oszukują na żywca. Goebels wiecznie żywy.
Hej Nasz TS !!