emj10 napisał(a):

|
Tylko w TVN? To chyba nie byłeś na żadnej konferencji, albo prezentacji międzynarodowej marki. Normalną sprawą jest, że dokonuje się pewnych przekłamań w wysokościach słupków na wykresach.
|
A TVN to jakaś tuba propagandowa PO ? Bo oni są ponoć obiektywni. Skoro w tak banalnej do rozszyfrowania sytuacji potrafią się tak szmacić to co myśleć o całokształcie? Na podstawie tego slajdu można głośno krzyczeć TVN manipuluje lemingami. Ciężko już znaleźć pożądanych respondentów to oszukują na żywca. Goebels wiecznie żywy.