Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3960
Stary 17.09.2012, 20:27
Wisłę trzeba wspierać, TERAZ właśnie, a nas jest coraz mniej...
wierzę w to że Wisła bd tą Wisłą co była jeszcze nie tak dawno temu ale Ci zawodnicy chyba nam tego nie zagwarantują. Nie popieram Patryka Małeckiego ale moim zdaniem takich Wiślaków nam trzeba w Wiśle a jak on był nie mówiono o niczym jak tylko jak pozbyć się Małego.
Druga sprawa to przesadzają z tymi trenerami, nie wyjdzie kilka meczy pod rząd: wina trenera, ale nkt tam w górze nie pomyśli o tym że może piłkarze maja obniżkę formy i wkrótce wróci wszystko do normy.
Oby wróciła dawna Wisła <33



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując