Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19189
Stary 17.09.2012, 20:16
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
The Economist pisał, że Polska zostanie wepchnięta do euro w 2015 roku. Nie wiem na ile to prawda, bo też nie wiem jakie oni mają żródła. Tak czy siak boje się że może być to rozpisane w referendum, a ten ciemny , homofibiczny i katolicki naród powie nie. Dlatego myślę, że światły Parlament albo Prezydent powinien podjąć decyzję. Z drugiej strony sami siebie pytająjajcarze.

Pamiętaj! euro to same korzyści,hmmm, jadąc za granicę nie będziesz musiał wymieniać waluty ja jestem na tak, wobec tak mocnych argumentów!Bardzo chciałbym mieć w portfelu euro, czułbym się wtedy prawdziwym Europejczykiem.
Dobrze powiedziane, na potwierdzenie.. Dziś w RMFie podali, że większość Niemców uważa, że żyło by im się lepiej gdyby nie byli w Uni Europejskiej, podobnie z resztą myślą Francuzi i Anglicy.. W Polsce sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie, a za największy plus bycia w UE - Polacy uważają możliwość swobodnego poruszania sie po zjednoczonej Europie..Ja .......e co za ludzie
[][][][]> T S W <[][][][]