Dobrze powiedziane, na potwierdzenie.. Dziś w RMFie podali, że większość Niemców uważa, że żyło by im się lepiej gdyby nie byli w Uni Europejskiej, podobnie z resztą myślą Francuzi i Anglicy..
W Polsce sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie, a za największy plus bycia w UE - Polacy uważają możliwość swobodnego poruszania sie po zjednoczonej Europie..Ja .......e co za ludzie
