Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7826
Stary 17.09.2012, 19:50
syryls napisał(a):Wyświetl post
W Argentynie też Messiego obrzucają błotem, ale przecież w kadrze stara się tak samo jak w Barcie. Czyli Messi też jest według Ciebie słaby skoro nienawidzą go w jego własnym kraju. Z tego co wiem to kibice tego klubu "wybrali" sobie piłkarzy, wśrod nich jest Nunez i jakieś 2 jeszcze
Nunez jest słaby, nie wart złamanego grosza. I nie stwierdzam tego ze względu, że praktycznie przez niego odpadliśmy ze Standardem Liège (jego błąd zaważył przy stracie gola u siebie, a na wyjeździe osłabił zespół czerwoną kartką) Lecz na podstawie całej jego "przygody" w Wiśle. Jest miernym piłkarskim wyrobnikiem, do tego tanim aktorzyną .
Ostatnio edytowane przez Lysy : 17.09.2012 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując