Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
4826
17.09.2012, 18:33
hehehe a da sie jakos zrobic zeby po adresie obrazka odgadywanie nie bylo takie proste bo chyba nie o to w tej zabawie chodzilo
wiesniak84