|
Myślę, że Probierz mimo wszystko powinien zostać na jeszcze 3 mecze - jeśli będzie dalej bryndza taka jak teraz to trzeba się z nim pożegnać, a może jednak coś się zmieni na lepsze? W sam raz będzie przerwa na reprezentację i możliwość dla nowego trenera, aby coś zrobić, a nie zaczynać od razu od wyjazdu na Legię
|