|
Po 1 bynajmniej nie oznacza przynajmniej
Po 2 Za co Jaliensa? W ostatnim meczu grał pewnie. IMO pewniej od Głowy.
Po 3 Gdyby nie ten "Meleks" to byśmy kompletnie nie zagrozili bramce Pogoni.
Po 4 Co da trener od przygotowania kondycyjnego po okresie przygotowawczym?
|