Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2519
Stary 17.09.2012, 17:29
Może to jest kwestia treningu, Probierz nie tykał się z drużyną bez woli walki. Zresztą nie ma co dywagować, dla mnie osobiście nie zrobił nic co mogło by pomóc drużynie, zły okres przygotowawczy(zamiast zgrywać drużynę dawał szansę młodym-szrotom), styl do dupy, brak języku z zawodnikami.
Odpowiedz cytując