Cytat:
Oj beda plakali chlopcy legionisci jak za 2-3 lata Zyro pojdzie do jakiegos Tereka za 3 mln euro 
Ja wiem ze jazda po Zyrze jest cool, tak samo jak byla cool kiedys jazda po Rasiaku.
|
Sam zasugerowałeś lepszy przykład nawet - jazda bo Żyrze jest taka sama, jaka była po Rybusie swego czasu. Gość był odsądzany od czci i wiary, a teraz wszyscy twierdzą że gdyby nie odszedł do Tereka (w którym do momentu kontuzji grał absolutnie pierwszoplanową rolę) to Legia by MP w zeszłym roku jednak zrobiła. Jakkolwiek by nie odnosić się do takiego gdybania, faktem jest że dwa lata temu jak ktoś by za niego dał 0,5 mln to byśmy wzięli z pocałowaniem ręki, a teraz 3 mln do Tereka i mimo wszystko niedosyt.
Żyro jest silny i dosyć szybki, potrafi potężnie uderzyć i nieźle kontroluje piłkę, ale jest dosyć surowy, niezbyt kreatywny i niedokładny, a jak połączy się te wady z tym, że nie potrafi się często odnaleźć na boisku i podejmuje złe decyzje, to efekty są takie że aż zęby bolą od jego oglądania. Trudno powiedzieć co z takiego chłopaka będzie, bo warunki do gry ma świetne, no i powiedzmy że jakimś kompletnym kaleką też nie jest. Zresztą powoli zaczyna się wyrabiać trend, że to jest specjalista od karcenia ogórów - ze słabiznami błyszczy, z lepszymi klubami boleśnie przepada.