|
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że prawdopodobnie i tak Probierz wyleci. Dlaczego? Moim zdaniem jest jakiś konflikt na linii piłkarze- trener. Wnioskuję to po zaangażowaniu niektórych zawodników w grę. Dołków się nie kopie pod trenerem za którego drużyna poszła by w ogień. Myślę, że głównym powodem, dla którego gwiazdki nie lubią Probierza jest jego silny charakter. Chce podporządkować sobie naszych gamoni, a oni mu pokazują że długo już tu nie popracuje.
To są właśnie efekty systemu, w którym za wyniki zawsze odpowiada "głową" trener. To nie wina trenera, że dostaje piłkarza, któremu piłka odskakuje przy przyjęciu, strzela w trybuny lub auty i nie potrafi przedryblować pachołka.
Ale tak się już u nas utarło. Jak złe wyniki to wypad z trenerem i wio po następnego. A ten co piłki przyjmować nie umiał- dalej nie umie.
PODSUMOWUJĄC:
1.Zostawić Probierza;
2. Wyp********* łajzy, płaczków i zarobkiewiczów;
3. Zakupić piłkarzy nie drogich, ale którzy uznają HardWork.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 17.09.2012 o godz. 17:09.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|