kolarz90 napisał(a):

|
Probierz nie poleci z jednej przyczyny - nikt nie ma zamiaru płacić dwóm trenerom. Jedyna opcja jeśli dogadają sie z Probierzem do rozwiązania umowy ale wątpie żeby on na to poszedł. Inna kwestia że żaden trener nic nie zrobi mając w składzie emerytów, wypalone gwiazdki bez ambicji i naszą pożal sie boże młodzież. Jeśli piłkarzyny nie zaczną grać, to walka o utrzymanie jest jak najbardziej realna
|
zaczynamy Polonię przypominać, każdy się trzyma stołka, plecie słodkie bzdury Cupialowi a konto rośnie mimo coraz większych kompromitacji.