Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2513
Stary 17.09.2012, 15:33
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Probierz nie poleci z jednej przyczyny - nikt nie ma zamiaru płacić dwóm trenerom. Jedyna opcja jeśli dogadają sie z Probierzem do rozwiązania umowy ale wątpie żeby on na to poszedł. Inna kwestia że żaden trener nic nie zrobi mając w składzie emerytów, wypalone gwiazdki bez ambicji i naszą pożal sie boże młodzież. Jeśli piłkarzyny nie zaczną grać, to walka o utrzymanie jest jak najbardziej realna
zaczynamy Polonię przypominać, każdy się trzyma stołka, plecie słodkie bzdury Cupialowi a konto rośnie mimo coraz większych kompromitacji.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując