pan Dudi napisał(a):

|
Sam chłopie jesteś ciężkim przypadkiem psychiatrycznym, jeśli za brak pomysłu na grę w drużynie złożonej w 75% z piłkarzy, który grają ze sobą już od jakichś 2 lat obarczasz dyrektora sportowego. Co ma jego gadanie o braku Meliksona do piątkowej dyspozycji piłkarzy?
|
Ma to, że bez Meliksona Wisła byłaby jeszcze bardziej słaba niż jest, a dla jak wnioskuję z Twojego postu - Twojego idola najmniej odpowiedzialnego za aktualny stan kadrowy zespołu problemem było to, że spodziewał sie odejścia jeszcze 2-3 piłkarzy - w tym prawdopodobnie Meliksona.....
Rozumiem, że w obecnej sytuacji kadrowej sprzedaż Kirma i wcześniejsze wypożyczenie Małeckiego wymyślił i zrealizował trener Probierz, a wiceprezes bednarz nie miał z tym nic wspólnego

Co zaś do gry zespołu, gdzi 75 % piłkarzy gra ze sobą od 2 lat - pominę fakt, że procencik zawyżyłeś, ale z tego co pamiętam trenera Probierza wymyślił nie kto inny niż Wiceprezio Bednarz.
Co ma piernik do wiatraka ? a no tyle, że w wiatrku mąkę mielą, z której piernik pieką.
pan Dudi napisał(a):

|
Ciągle jestem pod wrażeniem użytkowników tego forum, którzy lekarstwem na wszelkie bolączki Wisły nazwą zwolnienie Bednarza. I nieważne, co akurat się dzieje, zawsze warto o tym wspomnieć, choćby to nie miało nic wspólnego z wydarzeniami.
|
Jak wskazałem powyżej to Wiceprezio Bednarz ma sporo wspólnego zarówno z tym kto prowadzi zespół Wisły jako trener jak i z tym jak ten skład zespołu wygląda. To, że Ty nie dostrzegasz tego pozwala Ci na głupie rechotanie, no cóż głupcy tak po prostu mają - bez sensu rechoczą.....
pan Dudi napisał(a):

|
Co po zwolnieniu Bednarza? Jakieś propozycje? Pomysły? Wykładacie własną kasę i każecie nowemu dyr sportowemu kupować tony piłkarzy? Poczytajcie wywiad z Mielcarskim z weszlo. Ciekawie mówi. Może ta bystrzejsza część z was znajdzie powiązania z obecną sytuacją w Wiśle.
|
Nie rozumiem - czy Bednarz wykłada własną kasę na Wisłę, czy też jako Wiceprezio w niej zarabia

?
Wystarczy, że ten gość nie będzie się wypowiadał tak jak to czyni od pół roku o klubie i piłkarzach. Plótł jakichś idiotyzmów dotyczacych klubu.
Wystarczy, że zastąpi go ktoś, kto będzie miał jakąkolwiek sensowną wizję prowadzenia klubu i nie chodzi tutaj o kupowaniu graczy z miliony euro i liczonych w dziesiątkach czy ogłaszaniu nowego początku. Wystarczy scementować ten zespół który jest, bo na razie to swoimi posunięciami Jacek B. nie stworzył niczego co służyłoby budowie zespołu.
Mielcarski w odróznieniu od Bednarza nie firmowałby swoim nazwiskiem: chłamu i czegoś co jest sprzeczne z jego widokiem na budowę klubu.
Natomiast biorąc pod uwagę, że - jak twierdzą wszyscy obrońcy Bednarza - wykonuje on tylko zalecenia Bossa, to nie każdy człowiek za kasę podjąłby się takiego zadania.
To co Dudi 1906 % poparcia dla Jacka Bednarza - niechaj żyje 100 lat.....