Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22233
Stary 17.09.2012, 13:43
Cytat:
Legii talenty sie mnożą niczym króliki na łące.Jeszcze niedawno Wolski,Żyro czy Kosecki a teraz Łukasik i Furman sie pojawili.
Bez przesady, Koseckiego, Żyro i Kucharczyka to byśmy teraz chętnie wyekspediowali w kontenerze do dowolnego adresata, byleby ktoś chciał za nich zapłacić.
Legionista
Odpowiedz cytując