Marszałek napisał(a):

Nie jadę tylko stwierdzam fakt.
A wziąłbyś do budowy czeogokolwiek, kogoś kto nic nie zbudował?
|
Czy wziąłbym kogoś kto nic nie zbudował? Hm, w obecnych warunkach chyba nie mamy innego wyjścia, wiec tak. Dałbym szanse Probierzowi, mimo że póki co efekty jego pracy są marne.
Inna sprawa że cały czas zajmujemy się trenerem zamiast zająć się klubem, bo problem leży przecież dużo wyżej.