Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2505
Stary 17.09.2012, 13:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie jadę tylko stwierdzam fakt.

A wziąłbyś do budowy czeogokolwiek, kogoś kto nic nie zbudował?
Czy wziąłbym kogoś kto nic nie zbudował? Hm, w obecnych warunkach chyba nie mamy innego wyjścia, wiec tak. Dałbym szanse Probierzowi, mimo że póki co efekty jego pracy są marne.

Inna sprawa że cały czas zajmujemy się trenerem zamiast zająć się klubem, bo problem leży przecież dużo wyżej.

Odpowiedz cytując