Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 17.09.2012, 13:39
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Borys, super fajnie ale podobne wpisy powstają tu co tydzień. Niemniej nie mają one racji bytu aby wiclić je w życie. Nawet sobie głowy tym nie zajmuj bo tylko rozczarowanie cie czeka. Nie ten kraj, nie ta mentalność. U nas póki co z piłką się biega a nie kopie. Jeszcze w jaskini jesteśmy. Chociaż koło i ogień znamy.
Zdaje sobie spraw ze to walka z iatrakami, ale jak to bylo w piosence "....a mury runa...", wiec moze kiedys jednak .... Niedlugo nie bedziemy mogli sobie pozwolic na bierne patrzenie co sie dzieje, niszczac klub niszcza nas samych.
Odpowiedz cytując