Marszałek napisał(a):

|
Borys, super fajnie ale podobne wpisy powstają tu co tydzień. Niemniej nie mają one racji bytu aby wiclić je w życie. Nawet sobie głowy tym nie zajmuj bo tylko rozczarowanie cie czeka. Nie ten kraj, nie ta mentalność. U nas póki co z piłką się biega a nie kopie. Jeszcze w jaskini jesteśmy. Chociaż koło i ogień znamy.
|
Zdaje sobie spraw ze to walka z iatrakami, ale jak to bylo w piosence "....a mury runa..."

, wiec moze kiedys jednak .... Niedlugo nie bedziemy mogli sobie pozwolic na bierne patrzenie co sie dzieje, niszczac klub niszcza nas samych.