Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2012, 13:27
krasny napisał(a):Wyświetl post
Łatwiej po kimś jechać niż zaproponować rozwiązanie w obecnych warunkach...

Z całym szacunkiem, ale skoro jesteśmy w momencie przebudowy, o której wszysycy w klubie tak głośno mówią, to może dajmy Probierzowi spokojnie popracować?

OK, znalazłbym tysiąc lepszych trenerów. Jednak pewność ze chociaż jeden z nich sprawdziłby sie w warunkach pracy w Wiśle jest żadna.
Nie jadę tylko stwierdzam fakt.

A wziąłbyś do budowy czeogokolwiek, kogoś kto nic nie zbudował?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując