krasny napisał(a):

Łatwiej po kimś jechać niż zaproponować rozwiązanie w obecnych warunkach...
Z całym szacunkiem, ale skoro jesteśmy w momencie przebudowy, o której wszysycy w klubie tak głośno mówią, to może dajmy Probierzowi spokojnie popracować?
OK, znalazłbym tysiąc lepszych trenerów. Jednak pewność ze chociaż jeden z nich sprawdziłby sie w warunkach pracy w Wiśle jest żadna.
|
Nie jadę tylko stwierdzam fakt.
A wziąłbyś do budowy czeogokolwiek, kogoś kto nic nie zbudował?