Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2500
Stary 17.09.2012, 13:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Probierz moze dlatego zostaje bo sie Smuda za wysoko ceni a nie mozemy sobie pozwolic na wielkie wydatki.
tez mi sie zdaje że to o pieniądze chodzi,Pan Cupał już chyba krzyżyk na Wisłe położył (letnia wyprzedaż)."Co będzie to będzie ale forsy już nie będe inwestował"-tak pewnie Boguś myśli
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.09.2012 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując