mitmichael napisał(a):

|
Probierz moze dlatego zostaje bo sie Smuda za wysoko ceni a nie mozemy sobie pozwolic na wielkie wydatki.
|
tez mi sie zdaje że to o pieniądze chodzi,Pan Cupał już chyba krzyżyk na Wisłe położył (letnia wyprzedaż)."Co będzie to będzie ale forsy już nie będe inwestował"-tak pewnie Boguś myśli