|
Po meczu ME z Pogonią
Damian Lepiarz zagrał już 6. z rzędu mecz Młodej Wisły w pełnym wymiarze czasu. Filar obrony drużyny Tomasza Kulawika poprosiliśmy o komentarz na temat dzisiejszego spotkania.
- Uważam, że mecz był dosyć wyrównany. Zarówno my, jak i Pogoń mieliśmy sporo dobrych momentów, ale sądzę, że z przebiegu całego spotkania mieliśmy więcej sytuacji i mogliśmy ten mecz wygrać, a przynajmniej go zremisować. Na pewno martwi skuteczność, ponieważ okazji było co najmniej kilka. - ocenił przebieg spotkania defensor.
W drugiej połowie Lepiarz ustąpił miejsca na pozycji stopera Michałowi Czekajowi i przeszedł na prawą stronę. - Zdecydowanie lepiej się czuję na środku obrony, ponieważ tam występuję najczęściej, ale zaszła taka potrzeba i grałem na prawej. Nie było źle, ale mogło być lepiej. - zakończył Damian.
WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
|
|