borys napisał(a):

1. Czy dyrektor sportowy powinien w trakcie sezosnu(ubieglego) opowiadac, ze kontrakty, nie zostana przedluzone, ba zostana rozwiazane i planuje wyprzedaz? (w sytuacji kiedy moglo sie to jeszcze inaczej skonczyc).
2. Czy dyrektor sportowy powinien twierdzic publicznie, ze Wisla nie potrzebuje szkolenia/bazy treningowej?
3. Czy dyrektor sportowy powinien wszem i wobec oglasza klopoty finansowe? (a pozniej za ten sam poglad karcic pilkarzy).
4. Czy dyrektor sportowy powinien wplywac na prace trenera? (wypowiedz przed Pogonia i pozniej ustawienie na Pogon - 1 napastnik.
5. Czy dyrektior sportowy powinien opowiadac, ze teraz kibic przede wszystkim po czym nie zrobil w celu poprawy obslugi (sprzedaz internetowa, obsluga, klienta, marketing - filmik z Maskaantem promujacy strefe VIP).
6. Czy dyrektor sportowy powinien mydlic oczy jaka to zdolna mlodziez mamy?
7. Sikorski
8. Mowil: odejdzie ktos przyjdzie na jego miejsce lepszy albo rownie dobry. Kirm, Malecki odeszli kto przyszedl na ich miejsce?
9. LO z lapanki.
POBYT BEDNARZA W WISLE JEST BRAKIEM MOZLIWOSCI POZYTYWNEGO PATRZENIA W PRZYSZLOSC.
Co po zwolnieniu Bednarza? Kapka i po kolei cala reszta betonu.
Propozycje? Wieloletni plan rozwoju oparty na fachowcach - zagranicznych, w Polsce ich nie ma.
Skad pieniadze? Z oszczednosci wynikajacych z profesjonalnego zarzadzania klubem.
|
Chyba najmądrzejszy wpis jaki czytałem na tym forum.