pan Dudi napisał(a):

Sam chłopie jesteś ciężkim przypadkiem psychiatrycznym, jeśli za brak pomysłu na grę w drużynie złożonej w 75% z piłkarzy, który grają ze sobą już od jakichś 2 lat obarczasz dyrektora sportowego. Co ma jego gadanie o braku Meliksona do piątkowej dyspozycji piłkarzy?
Ciągle jestem pod wrażeniem użytkowników tego forum, którzy lekarstwem na wszelkie bolączki Wisły nazwą zwolnienie Bednarza. I nieważne, co akurat się dzieje, zawsze warto o tym wspomnieć, choćby to nie miało nic wspólnego z wydarzeniami. 
Co po zwolnieniu Bednarza? Jakieś propozycje? Pomysły? Wykładacie własną kasę i każecie nowemu dyr sportowemu kupować tony piłkarzy? Poczytajcie wywiad z Mielcarskim z weszlo. Ciekawie mówi. Może ta bystrzejsza część z was znajdzie powiązania z obecną sytuacją w Wiśle.
|
1. Czy dyrektor sportowy powinien w trakcie sezosnu(ubieglego) opowiadac, ze kontrakty, nie zostana przedluzone, ba zostana rozwiazane i planuje wyprzedaz? (w sytuacji kiedy moglo sie to jeszcze inaczej skonczyc).
2. Czy dyrektor sportowy powinien twierdzic publicznie, ze Wisla nie potrzebuje szkolenia/bazy treningowej?
3. Czy dyrektor sportowy powinien wszem i wobec oglasza klopoty finansowe? (a pozniej za ten sam poglad karcic pilkarzy).
4. Czy dyrektor sportowy powinien wplywac na prace trenera? (wypowiedz przed Pogonia i pozniej ustawienie na Pogon - 1 napastnik.
5. Czy dyrektior sportowy powinien opowiadac, ze teraz kibic przede wszystkim po czym nie zrobil w celu poprawy obslugi (sprzedaz internetowa, obsluga, klienta, marketing - filmik z Maskaantem promujacy strefe VIP).
6. Czy dyrektor sportowy powinien mydlic oczy jaka to zdolna mlodziez mamy?
7. Sikorski
8. Mowil: odejdzie ktos przyjdzie na jego miejsce lepszy albo rownie dobry. Kirm, Malecki odeszli kto przyszedl na ich miejsce?
9. LO z lapanki.
POBYT BEDNARZA W WISLE JEST BRAKIEM MOZLIWOSCI POZYTYWNEGO PATRZENIA W PRZYSZLOSC.
Co po zwolnieniu Bednarza? Kapka i po kolei cala reszta betonu.
Propozycje? Wieloletni plan rozwoju oparty na fachowcach - zagranicznych, w Polsce ich nie ma.
Skad pieniadze? Z oszczednosci wynikajacych z profesjonalnego zarzadzania klubem.