Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 17.09.2012, 10:48
Sam chłopie jesteś ciężkim przypadkiem psychiatrycznym, jeśli za brak pomysłu na grę w drużynie złożonej w 75% z piłkarzy, który grają ze sobą już od jakichś 2 lat obarczasz dyrektora sportowego. Co ma jego gadanie o braku Meliksona do piątkowej dyspozycji piłkarzy?

Ciągle jestem pod wrażeniem użytkowników tego forum, którzy lekarstwem na wszelkie bolączki Wisły nazwą zwolnienie Bednarza. I nieważne, co akurat się dzieje, zawsze warto o tym wspomnieć, choćby to nie miało nic wspólnego z wydarzeniami.

Co po zwolnieniu Bednarza? Jakieś propozycje? Pomysły? Wykładacie własną kasę i każecie nowemu dyr sportowemu kupować tony piłkarzy? Poczytajcie wywiad z Mielcarskim z weszlo. Ciekawie mówi. Może ta bystrzejsza część z was znajdzie powiązania z obecną sytuacją w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 17.09.2012 o godz. 10:51.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując