|
Prawdziwie pozytywną informacją byłaby ta o zakończeniu współpracy z Jackiem B.
Facet, który twierdzi, że bez Melkisona Wisła sobie poradzi (z Meliksonem jest ciężko a bez niego mielibyśmy może 2 pkt po 4 meczach - moze bo nie wiadomo czy z GKS nie byłoby zera) jest dla mnie ciężkim przypadkiem psychiatrycznym
A jeżeli chodzi o zmianę treneiro to można obstawiać między SMudą a Skorżą, chyba że Krystian wrzuci nam Antonio Piechniczka - guru poslkiej myśli szkoleniowej....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|