Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2489
Stary 17.09.2012, 10:15
Prawdziwie pozytywną informacją byłaby ta o zakończeniu współpracy z Jackiem B.

Facet, który twierdzi, że bez Melkisona Wisła sobie poradzi (z Meliksonem jest ciężko a bez niego mielibyśmy może 2 pkt po 4 meczach - moze bo nie wiadomo czy z GKS nie byłoby zera) jest dla mnie ciężkim przypadkiem psychiatrycznym
A jeżeli chodzi o zmianę treneiro to można obstawiać między SMudą a Skorżą, chyba że Krystian wrzuci nam Antonio Piechniczka - guru poslkiej myśli szkoleniowej....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując