http://www.weszlo.com/news/11873-Zor...e_takie_trudne
Przykład jak nasz klub funkcjonuje, aż przykre. Ja o tym meczu dowiedziałem się jakąś godzinę przed jego rozpoczęciem. Zapewne wiele osób, gdyby wiedziała wcześniej o takim wydarzeniu zaplanowałaby sobie czas tak, żeby wpaść na ten mecz.