|
Nie wiem jak Wy,ale ja uwazam ze na obecna chwile jest tylko jeden trener w Polsce który mógłby coś zmienić w naszej Wiśle.tym kims jest nie kto inny jak Pan Nawalka.popatrzcie jaki kawall roboty zrobił w gorniku.mimo ze nie ma żadnych gwiazd aż chce się oglądać jak grają.potrzebowal dużo czasu żeby ten zespół poukładać alewarto było.w gorniku nikt pewnie niezaluje.ale z przykrością trzeba przyznać ze w Wiśle tyle czaasu trener by nie dostal.
|