Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
60314
17.09.2012, 09:08
Oby tego sezonu nie trzeba było spisywać na straty. Miejmy nadzieje że piłkarze odpalą, ale gra niczym nie przypomina gry Wisły.
grosz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grosz
Znajdź inne posty napisane przez grosz