Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60314
Stary 17.09.2012, 09:08
Oby tego sezonu nie trzeba było spisywać na straty. Miejmy nadzieje że piłkarze odpalą, ale gra niczym nie przypomina gry Wisły.
Odpowiedz cytując