Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 17.09.2012, 08:42
Ciezka spwawa.

Mysle, ze mozna z całą stanowczościa stwierdzić, iż mimo słabego składu to powinniśmy sobie poradzić z Podbeskidziem czy Pogonia. Jestesmy sredniakiem ale przegrywac z beniaminkiem....
Wiazalem z Probierzem nadzieje, ze przynajmniej bedzie jazda na tyłkach i "taktyka chłopi z widłami" ale nawet tego nie ma.

Gra jest kompletnie nie poukładana.

Sam Probierz robi wg. mnie wielka improwizacje, bo co mecz jest inny skład i system gry, na takie rzeczy jest czas na obozie przygotowawczym.
Zastanawiam sie tez kto tu jest trenerem, Bednarz mowi w ostatnim wywiadzie, ze nie mozna grac 2 napastnikami i.... z Pogonia wychodzi 1, zbieg okolicznosci?

Podsumowujac, Wisła Probierza nie ma pomysłu na siebie?

Co do zwalniania trenera. Runde mamy z głowy, powoli kończa sie "słabi" przeciwnicy i zaczna sie "prawdziwe w.......e". Zmiana moze wyjsc tylko na plus.
Oczywiscie dochodza kwestie finansowe. Co ciekawe chyba wszyscy zdajemy sobie sprawe, ze do tej pory kazdy trener z obecnymi wynikami, bylby juz zwolniony. Sytuacja bedzie wiec testem na zaangazowanie Cupiala, jesli zostanie Probierz oznacza to dalsza degradacje bo właściciel położył na klub lache. (Nie oszukujmy sie gdyby chciał, pieniadze na nowego trenera nie były by przeszkoda.)
Odpowiedz cytując