Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Suchman
Member
Od: 03.2006
Skąd: Azory
Offline
#
1858
17.09.2012, 08:40
Będę wdzieczny za wypełnienie ankiety mojego kumpla na temat Wisły, któremu jest potrzebna na uczelnie:
http://moje-ankiety.pl/respond-30986.html
Suchman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suchman
Znajdź inne posty napisane przez Suchman